Zespół Prawny

adwokat Małgorzata Brąclik

Absolwentka prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, posiada również średnie wykształcenia medyczne, kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, banków, organów osób prawnych, doradztwa z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego, windykacji należności. prawa rodzinnego, medycznego i karnego.

aplikant adwokacki Izabela Białek

Absolwenta prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu a także studiów magisterskich w zakresie finansów w Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie, kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia spraw księgowych, personalnych, obsługi prawnej osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, karnego, ubezpieczeń społecznych.

aplikant adwokacki Dawid Sablik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji  Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz socjologii w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, doświadczenie zawodowe w zakresie prawa cywilnego, karnego, prawa autorskiego oraz windykacji należności.

Dane Kontaktowe

Nasi prawnicy odpowiedzą na wszystkie Państwa zapytania i pomogą rozwiązać problemy. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz dane kontaktowe

Porada On-Line

Chcą Państwo w miarę szybko uzyskać poradę prawną? Wystarczy przesłać wypełniony formularz z opisem sprawy!

Przejdź do e-porady

Rezerwacja Spotkania

Dala Państwa wygody i oszczędności czasu wprowadziliśmy system rezerwacji spotkań z naszymi prawnikami!

Zarezerwuj spotkanie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.